«Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Елікті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Еликти отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области»

Айдар «Мен ВТК-К-да оқығым келеді!»

29.11.2021

Мамандықтар әлемі өте алуан түрлі. Әсіресе, келесі жылдың жазының басында мамандық таңдайтын мектеп түлектерінің жас буынына. Табысты мамандықты таңдау-бұл істің жартысы. Нақты өндіріске жақын заманауи жабдықтар мен оқыту әдістерін қолдана отырып, өте білікті мамандықты дайындайтың оқу орнын таңдау маңызды. Мұның бәрі мамандықтың, маманның өзін де еңбек нарығында сұранысқа ие етеді. Дәл осы ұстанымдар Көкшетау қаласының жоғары техникалық колледжін (ВТК-К) ерекшелеп, оны болашақ түлектер мен талапкерлер үшін тартымды етті.
26 қараша күні дұрыс мамандықты тандау жайлы Зеренді ауданының Заречное және Елікті ауылдарының  негізгі орта мектептерінде өткен кәсіптік бағдарлау кездесулерінде басты тақырып болды. Ал ВТК колледжі балалар үшін сұранысқа ие техникалық мамандықтардың үлкен таңдауы. Кез келген талғамға сай таңдаңыз!
Оған емтихансыз, аттестат бойынша оқуға түсуге болады; Барлық мамандықтарға түсу тегін, кепілді стипендия төленеді.
Бұл артықшылықтарға оқу ғимараттары, шеберханалар, жатақхана бар, яғни жолға уақыт пен ақша жұмсаудың қажеті жоқ. Сондай-ақ, "В","С" санатында жүргізу куәлігін алуға болады. Сізге ұнады ма? және бұл тізімді  ұзақ жалғастыруға болады. Осы ақпаратқа қызығушылық танытқан балалар кездесу соңында өздерінің қызықтыратын сұрақтарына жауап алуға мүмкіндік алды. Тек оларға мектепті бітіріп, мамандық таңдауға   сәттілік тілейміз!
ВТК-К- колледжі үздік мамандықты таңдауға мүмкіндік!