«Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Елікті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Еликти отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области»

Ы.Алтынсариннің 180 жылдығына арналған онлайн вебинар

15.11.2021

Ақмола облысы Ішкі саясат басқармасының «Ақмола облысының «Рухани жаңғыру» өңірлік жобалық кеңсесі
Ы.Алтынсариннің 180 жылдығына арналған «Ұлт шамшырағы - Ыбырай Алтынсарин»  тақырыбы бойынша  жоспарланған онлайн вебинар өткізді.
🖇Вебинар мақсаты: Ұлы ағартушының білім беру саласындағы  еңбектерін насихаттап,  түсіндіре отырып, жастарды оқуға, парасаттылыққа, еңбекқорлыққа, адамгершілікке, іскерлікке, достыққа, ынтымаққа, елін, жерін, жұртын сүюге, тарихи тұлғаны  құрмет тұтуға, үлгі алуға тәрбиелеу.
👩🏻‍💻Вебинар модераторы:
Абдрахманова Рысты Темиртасовна,
«Рухани жаңғыру» өңірлік жобалық кеңсесінің ұйымдастыру-жобалау бөлімінің маманы
👥Вебинарға: Суюндыкова Баян Сабитовна, Өрлеу» БАҰО АҚ филиалы «Ақмола облысы бойынша ПҚ БАИ»  жаратылыстану және гуманитарлық пәндерді оқыту әдістемесі кафедрасының аға оқытушысы, Төлеген  Өмірбек Шаймұратұлы, Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің математика пәні мұғалімі, педагогика ғылымдарының магистрі, білім беру ісінің үздігі, Баткульдина Райхан Балтабековна, Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжінің  директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Байшураева Сана Энбековна, Елікті ауылының ЖОББМ қазақ тілі және әдебиеті мұғалімі, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары қатысты.