«Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Елікті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Еликти отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области»

9-11 сынып оқушыларына кәсіптік бағдар беру мақсатында онлайн-оқыту семинары

22.10.2021

Қазақстан студенттерінің альянсы Ақпараттық және әлеуметтік даму министрлігі мен Білім министрлігінің қолдауымен «Кәсіби бағдар беру жұмысына, жастарды еңбек нарығының қажеттіліктері туралы ақпараттандыруға бағытталған іс -шараларды жүзеге асыру» жобасы аясында. Қазақстан Республикасының ғылымы 9-11 сынып оқушыларына кәсіптік бағдар беру мақсатында онлайн-оқыту семинарын ұйымдастырды. Семинар шеңберінде мансаптық кеңесші, психолог Татьяна Захарченко «мансап», «талант», мамандық таңдау матрицасының мәні мен түсінігін ашты. Болу жолын таңдау, еңбек нарығында мамандық таңдау сұрақтарына жауаптар берілді. Елікті аулының ЖОББМ КММ -нің педагог-психологы Шаяхметова Б.С.